Tsekin koruna, tiistaina, lokakuun 27. 2026, 23:30 Suomen aikaa (2026-10-27 21:30 UTC)

    Volatiliteetti, % 95%:n ennusteväli
-⇄❘ Valuutta = CZK 1 kk 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 kk ala 1 kk ylä 3 kk ala 3 kk ylä
Australian dollari15.3303196.135.336.207.1615.043216.093915.118416.9938
Brasilian real4.08588938.3223.0713.2012.013.52474.68753.14265.1492
Chilen peso0.0219579.889.7411.5613.920.02060.02320.01940.0239
Englannin punta29.0917334.123.163.624.7628.814930.041329.025931.1989
Etelä-Afrikan randi1.3117825.655.497.749.351.27201.36721.25201.4188
Etelä-Korean won0.0164718.637.447.477.210.01610.01760.01640.0191
Euro24.3444052.291.952.222.9824.059324.661523.870224.9145
Hongkongin dollari2.7830925.815.295.897.242.71922.90162.70483.0268
Indonesian rupia0.0012027.756.085.996.980.00120.00130.00110.0013
Intian rupia0.2294406.425.786.507.340.22350.24010.22200.2513
Israelin sekeli7.1615419.738.508.3610.456.87607.61156.76038.0616
Japanin jeni0.1383976.558.016.578.030.13460.14590.13390.1540
Kanadan dollari15.5587705.444.735.095.9315.346716.268715.493817.1414
Kiinan renminbi yuan3.2743655.825.005.016.663.23433.43593.27893.6410
Malesian ringgit5.3412215.474.954.906.315.23735.55325.22595.7839
Meksikon uusi peso1.1707149.476.885.7310.131.10531.20271.03951.2031
Norjan kruunu2.3425075.044.946.157.522.31462.46172.34982.6145
Puolan zloty5.5266802.412.933.324.475.40855.59055.28945.6015
Ruotsin kruunu2.1973023.644.295.386.122.15262.26502.13372.3303
Saudi-Arabian rial5.8217605.855.305.867.355.68956.07165.66256.3373
Singaporen dollari17.0450185.174.033.975.0516.792117.659116.825918.3590
Sveitsin frangi26.3518047.135.294.175.5825.765327.451425.641228.6168
Taiwanin uusi dollari0.6722447.856.216.217.950.64790.70000.63200.7228
Tanskan kruunu3.2567851.912.052.423.033.21813.29763.19113.3288
Thaimaan baht0.6467225.234.685.266.630.63150.66920.62480.6908
Turkin liira0.4385235.965.405.877.870.42210.45090.40780.4571
Unkarin forintti0.0662525.396.158.106.610.06370.06870.06170.0703
Uuden-Seelannin dollari12.4351945.014.675.286.5312.195612.913012.163013.4288
Yhdysvaltain dollari21.8316005.855.305.867.3321.335322.768721.233923.7652

Sivu päivitetty: 2026-10-28 01:10 Suomen aikaa (2026-10-27 23:10 UTC)