Yhdysvaltain dollari, lauantaina, lokakuun 10. 2026, 00:30 Suomen kesäaikaa (2026-10-09 21:30 UTC)

    Volatiliteetti, % 95%:n ennusteväli
-⇄❘ Valuutta = USD 1 kk 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 kk ala 1 kk ylä 3 kk ala 3 kk ylä
Australian dollari0.6974624.755.297.298.120.66980.71570.64420.7226
Brasilian real0.20019817.6211.379.6810.380.18790.21780.18180.2348
Chilen peso0.00101911.779.5211.1512.700.00090.00110.00090.0011
Englannin punta1.3226924.044.335.526.051.27711.34671.23141.3499
Etelä-Afrikan randi0.0604869.058.4910.4510.440.05660.06300.05310.0640
Etelä-Korean won0.0007458.086.586.736.530.00070.00080.00070.0008
Euro1.1203234.404.304.775.961.07801.13491.03111.1272
Hongkongin dollari0.1274200.180.220.560.720.12710.12760.12680.1276
Indonesian rupia0.0000564.224.634.475.360.00010.00010.00010.0001
Intian rupia0.0103442.433.174.413.310.01010.01050.00980.0104
Israelin sekeli0.3271337.798.108.839.610.31080.34160.29780.3508
Japanin jeni0.0063225.148.086.668.400.00600.00650.00580.0066
Kanadan dollari0.7014102.583.673.924.560.68100.70800.65810.7039
Kiinan renminbi yuan0.1493931.051.031.932.570.14880.15110.14910.1531
Malesian ringgit0.2447002.552.694.855.620.23980.24920.23600.2523
Meksikon uusi peso0.0546158.856.867.0510.070.05120.05590.04760.0553
Norjan kruunu0.1045555.266.047.799.290.10010.10770.09620.1091
Puolan zloty0.2557267.146.467.108.490.24160.26150.22680.2601
Ruotsin kruunu0.1002566.196.168.739.580.09480.10280.08930.1027
Saudi-Arabian rial-0.000.000.240.47----
Singaporen dollari0.7811951.962.183.003.810.76870.79000.75730.7940
Sveitsin frangi1.2035885.435.706.346.881.15091.23031.09781.2324
Taiwanin uusi dollari0.0313273.543.464.136.070.03050.03190.02980.0321
Tanskan kruunu0.1499145.194.725.446.630.14370.15240.13710.1517
Thaimaan baht0.0298154.034.596.517.060.02880.03050.02780.0307
Tsekin koruna0.0459715.725.255.877.380.04390.04680.04160.0466
Turkin liira0.0203071.091.241.543.360.01990.02020.01930.0198
Unkarin forintti0.00307011.049.9711.7610.690.00280.00320.00260.0033
Uuden-Seelannin dollari0.5613003.685.987.118.040.53600.57150.50900.5687

Sivu päivitetty: 2026-10-10 02:10 Suomen kesäaikaa (2026-10-09 23:10 UTC)