Taiwanin uusi dollari, perjantaina, lokakuun 9. 2026, 00:30 Suomen kesäaikaa (2026-10-08 21:30 UTC)

    Volatiliteetti, % 95%:n ennusteväli
-⇄❘ Valuutta = TWD 1 kk 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 kk ala 1 kk ylä 3 kk ala 3 kk ylä
Australian dollari22.2065013.594.376.578.1221.502722.730420.883722.9919
Brasilian real6.36488815.8611.099.3110.796.02686.92315.89997.5013
Chilen peso0.03259511.929.5511.1813.400.03020.03420.02800.0348
Englannin punta42.1810784.104.645.747.0740.819643.143939.593043.5788
Etelä-Afrikan randi1.9182407.948.189.9310.431.80561.99471.70412.0249
Etelä-Korean won0.0238196.706.636.686.310.02340.02530.02380.0272
Euro35.7494244.944.745.176.8834.422836.433733.085036.5040
Hongkongin dollari4.0695063.553.464.176.034.00024.17493.97134.2765
Indonesian rupia0.0017864.934.965.236.510.00170.00180.00170.0019
Intian rupia0.3300243.524.165.346.320.32010.33640.31070.3387
Israelin sekeli10.3699806.597.078.5610.229.912210.79099.557311.0721
Japanin jeni0.2020025.868.447.018.910.19350.20990.18700.2154
Kanadan dollari22.4208494.014.354.876.4121.723722.850621.058222.9860
Kiinan renminbi yuan4.7651623.423.313.835.924.70854.90254.71645.0581
Malesian ringgit7.8103183.633.655.186.097.64658.01937.55368.2029
Meksikon uusi peso1.7714687.406.036.8510.651.68071.81611.58901.8173
Norjan kruunu3.3346384.875.847.649.513.21163.44503.11463.5170
Puolan zloty8.1650106.926.677.008.767.74078.37467.31308.3813
Ruotsin kruunu3.1931795.686.178.279.483.03493.27742.87853.2884
Saudi-Arabian rial8.5169333.593.484.156.098.37718.74418.32768.9696
Singaporen dollari24.9324753.173.323.915.2024.486625.479024.221025.9464
Sveitsin frangi38.3231344.775.886.437.5636.791839.274835.343839.5766
Tanskan kruunu4.7803975.475.105.737.454.59024.88524.40274.9042
Thaimaan baht0.9489183.634.756.347.440.91850.97160.89170.9830
Tsekin koruna1.4649345.935.646.057.951.39941.49691.33281.4977
Turkin liira0.6487983.683.784.296.950.62880.65770.60760.6568
Unkarin forintti0.09754310.379.7311.2910.810.09080.10240.08490.1045
Uuden-Seelannin dollari17.8724923.415.886.728.0317.127818.209016.352618.1817
Yhdysvaltain dollari31.9385003.593.484.146.0731.392432.766431.163033.5631

Sivu päivitetty: 2026-10-09 08:46 Suomen kesäaikaa (2026-10-09 05:46 UTC)