Intian rupia, tiistaina, lokakuun 27. 2026, 23:30 Suomen aikaa (2026-10-27 21:30 UTC)

    Volatiliteetti, % 95%:n ennusteväli
-⇄❘ Valuutta = INR 1 kk 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 kk ala 1 kk ylä 3 kk ala 3 kk ylä
Australian dollari66.8163315.865.567.347.7764.625569.428663.268271.6326
Brasilian real17.80811837.2122.3613.7511.8015.262320.200113.390621.7594
Chilen peso0.0956988.898.9711.2112.860.08920.09960.08300.1007
Englannin punta126.7946804.574.736.386.12123.2120130.8253120.8551134.0804
Etelä-Afrikan randi5.7173308.077.259.9010.015.40725.95455.14136.0757
Etelä-Korean won0.0717886.137.287.476.700.07010.07590.07030.0808
Euro106.1037205.585.075.856.13101.8454108.475597.6625108.9354
Hongkongin dollari12.1299484.553.584.583.4911.826612.415411.594112.6120
Indonesian rupia0.0052386.185.585.625.540.00500.00540.00480.0054
Israelin sekeli31.21317410.208.609.099.7829.593532.923228.462434.2353
Japanin jeni0.6031966.328.287.498.830.57960.63060.56450.6534
Kanadan dollari67.8120264.974.605.685.1066.009369.972164.901371.7975
Kiinan renminbi yuan14.2711364.623.564.323.8514.001414.686513.891515.0899
Malesian ringgit23.2794114.233.935.555.7722.647623.866422.159424.2654
Meksikon uusi peso5.10249310.498.007.559.904.69495.18644.23385.0306
Norjan kruunu10.2096845.696.068.509.279.921910.72039.841711.2536
Puolan zloty24.0877226.686.727.428.2122.700724.580721.204824.3381
Ruotsin kruunu9.5768166.626.608.679.299.12559.92198.737010.0996
Saudi-Arabian rial25.3738134.553.574.533.4424.741125.967324.255126.3748
Singaporen dollari74.2897524.493.614.584.3072.471876.072771.121577.3531
Sveitsin frangi114.8528557.046.407.077.14110.1091119.0834106.3554121.8140
Taiwanin uusi dollari2.9299386.245.095.546.412.80582.99272.68042.9972
Tanskan kruunu14.1945165.925.396.336.7213.591814.539613.006114.6169
Thaimaan baht2.8187035.294.996.596.972.71142.89202.61352.9224
Tsekin koruna4.3584446.425.786.507.344.16364.47203.97574.4996
Turkin liira1.9112775.083.964.664.721.82861.92681.73021.8944
Unkarin forintti0.2887559.479.3111.4110.310.26960.30260.25290.3088
Uuden-Seelannin dollari54.1980945.776.367.467.7752.139856.193850.600657.6078
Yhdysvaltain dollari95.1518004.553.574.503.3992.783697.369690.962698.8902

Sivu päivitetty: 2026-10-28 01:10 Suomen aikaa (2026-10-27 23:10 UTC)