Ruotsin kruunu, tiistaina, lokakuun 27. 2026, 23:30 Suomen aikaa (2026-10-27 21:30 UTC)

    Volatiliteetti, % 95%:n ennusteväli
-⇄❘ Valuutta = SEK 1 kk 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 kk ala 1 kk ylä 3 kk ala 3 kk ylä
Australian dollari6.9768836.376.377.387.656.77047.31176.69437.6482
Brasilian real1.85950337.3322.4713.4312.221.60112.11831.41762.3021
Chilen peso0.00999310.7510.6214.1815.140.00920.01060.00860.0109
Englannin punta13.2397534.604.445.646.3812.969613.717812.896314.2120
Etelä-Afrikan randi0.5969974.965.496.949.410.57710.61670.56230.6309
Etelä-Korean won0.0074968.337.608.798.580.00740.00810.00750.0089
Euro11.0792274.354.465.826.1310.725711.342510.414811.4740
Hongkongin dollari1.2665955.826.338.749.501.22271.32441.19871.3765
Indonesian rupia0.0005477.546.618.398.580.00050.00060.00050.0006
Intian rupia0.1044196.626.608.679.290.10070.10950.09890.1143
Israelin sekeli3.2592438.438.208.3610.863.12523.43853.05293.6021
Japanin jeni0.0629856.808.118.409.450.06080.06650.05990.0699
Kanadan dollari7.0808535.485.667.617.876.88907.40096.82397.7259
Kiinan renminbi yuan1.4901755.736.027.828.841.45131.56401.44341.6431
Malesian ringgit2.4308095.416.567.648.412.35312.53632.31252.6331
Meksikon uusi peso0.5327968.867.076.5810.740.50290.54810.47310.5492
Norjan kruunu1.0660834.604.756.436.371.05401.11951.07031.1882
Puolan zloty2.5152124.144.365.235.842.42732.55812.33702.5594
Saudi-Arabian rial2.6495045.796.308.689.552.55922.77062.51082.8809
Singaporen dollari7.7572495.155.086.787.167.54878.05577.44908.3368
Sveitsin frangi11.9928016.635.665.917.3411.614912.451911.385812.8441
Taiwanin uusi dollari0.3059417.266.708.369.500.29190.31790.28040.3251
Tanskan kruunu1.4821753.483.834.985.471.44101.51031.40311.5220
Thaimaan baht0.2943264.355.186.408.040.28540.30340.27900.3101
Tsekin koruna0.4551043.644.295.386.120.44140.46450.42890.4684
Turkin liira0.1995736.146.548.609.780.18950.20560.17990.2071
Unkarin forintti0.0301516.016.887.937.560.02880.03120.02760.0317
Uuden-Seelannin dollari5.6593024.774.826.076.645.51965.86035.45366.0498
Yhdysvaltain dollari9.9356405.796.308.739.559.592610.38709.404210.7938

Sivu päivitetty: 2026-10-28 01:10 Suomen aikaa (2026-10-27 23:10 UTC)