Euro, tiistaina, lokakuun 27. 2026, 23:30 Suomen aikaa (2026-10-27 21:30 UTC)

    Volatiliteetti, % 95%:n ennusteväli
-⇄❘ Valuutta = EUR 1 kk 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 kk ala 1 kk ylä 3 kk ala 3 kk ylä
Australian dollari0.6297275.614.825.756.670.61930.65880.62280.6932
Brasilian real0.16783738.6023.1013.2911.810.14460.19260.12870.2114
Chilen peso0.0009029.419.3611.1113.310.00080.00090.00080.0010
Englannin punta1.1950073.112.563.103.771.18781.22831.19881.2704
Etelä-Afrikan randi0.0538846.675.958.339.280.05200.05630.05100.0586
Etelä-Korean won0.0006777.527.076.816.260.00070.00070.00070.0008
Hongkongin dollari0.1143224.384.364.785.850.11240.11830.11220.1227
Indonesian rupia0.0000496.785.235.275.950.00000.00010.00000.0001
Intian rupia0.0094255.585.075.856.130.00920.00980.00920.0102
Israelin sekeli0.2941769.888.468.289.930.28230.31250.27720.3306
Japanin jeni0.0056855.117.415.697.120.00560.00600.00550.0063
Kanadan dollari0.6391114.123.713.854.570.63430.66330.64290.6945
Kiinan renminbi yuan0.1345024.363.983.955.290.13370.14010.13600.1475
Malesian ringgit0.2194024.144.274.335.300.21610.22690.21620.2352
Meksikon uusi peso0.0480908.996.465.699.770.04550.04930.04270.0492
Norjan kruunu0.0962244.754.445.837.170.09520.10090.09670.1068
Puolan zloty0.2270213.673.603.754.550.22100.23050.21520.2314
Ruotsin kruunu0.0902594.354.465.826.130.08810.09320.08710.0960
Saudi-Arabian rial0.2391424.404.344.735.960.23520.24760.23500.2569
Singaporen dollari0.7001623.823.002.853.560.69400.72020.69810.7443
Sveitsin frangi1.0824586.484.703.704.531.06121.12331.05731.1668
Taiwanin uusi dollari0.0276146.965.435.306.910.02670.02860.02610.0294
Tanskan kruunu0.1337801.741.521.761.840.13250.13500.13140.1359
Thaimaan baht0.0265664.594.135.005.880.02600.02740.02570.0282
Tsekin koruna0.0410772.291.952.222.980.04050.04160.04010.0419
Turkin liira0.0180134.644.474.836.660.01740.01840.01690.0185
Unkarin forintti0.0027216.477.048.957.240.00260.00280.00250.0029
Uuden-Seelannin dollari0.5108034.354.414.946.100.50190.52880.50080.5484
Yhdysvaltain dollari0.8967814.404.344.735.930.88190.92850.88110.9633

Sivu päivitetty: 2026-10-28 01:10 Suomen aikaa (2026-10-27 23:10 UTC)