Singaporen dollari, lauantaina, lokakuun 10. 2026, 00:30 Suomen kesäaikaa (2026-10-09 21:30 UTC)

    Volatiliteetti, % 95%:n ennusteväli
-⇄❘ Valuutta = SGD 1 kk 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 kk ala 1 kk ylä 3 kk ala 3 kk ylä
Australian dollari0.8928144.194.205.646.130.86430.91190.83790.9195
Brasilian real0.25627117.5811.238.729.730.24200.27940.23640.3031
Chilen peso0.00130411.369.1110.9812.670.00120.00140.00110.0014
Englannin punta1.6931652.802.863.543.881.65301.71221.61111.7123
Etelä-Afrikan randi0.0774288.157.548.638.780.07330.08040.06970.0819
Etelä-Korean won0.0009547.256.065.734.850.00090.00100.00090.0011
Euro1.4341143.462.852.833.561.39361.44321.34561.4295
Hongkongin dollari0.1631091.972.203.043.730.16130.16580.16040.1683
Indonesian rupia0.0000724.094.044.034.330.00010.00010.00010.0001
Intian rupia0.0132422.343.244.504.250.01290.01340.01260.0135
Israelin sekeli0.4187606.997.518.009.150.40060.43650.38700.4492
Japanin jeni0.0080934.276.895.236.560.00780.00830.00760.0084
Kanadan dollari0.8978682.672.863.263.530.87560.90550.85080.9017
Kiinan renminbi yuan0.1912361.901.782.203.060.19040.19470.19140.1990
Malesian ringgit0.3132392.242.783.463.650.30880.31900.30630.3240
Meksikon uusi peso0.0699128.776.315.639.430.06590.07130.06140.0705
Norjan kruunu0.1338404.655.096.487.410.12910.13730.12480.1390
Puolan zloty0.3273535.714.935.086.180.31270.33200.29630.3288
Ruotsin kruunu0.1283375.104.886.757.170.12260.13070.11660.1303
Saudi-Arabian rial0.3413571.962.182.993.830.33780.34710.33640.3527
Sveitsin frangi1.5407014.644.324.424.881.48791.56591.43331.5660
Taiwanin uusi dollari0.0401013.163.293.905.200.03920.04080.03850.0412
Tanskan kruunu0.1919034.103.283.524.220.18580.19380.17900.1923
Thaimaan baht0.0381663.023.504.714.850.03720.03880.03620.0390
Tsekin koruna0.0588474.663.873.935.090.05670.05950.05430.0590
Turkin liira0.0259952.202.553.154.940.02530.02610.02440.0257
Unkarin forintti0.0039299.948.929.998.590.00370.00410.00340.0042
Uuden-Seelannin dollari0.7185142.464.555.085.690.69340.72620.66480.7203
Yhdysvaltain dollari1.2800901.962.183.003.811.26581.30081.25931.3202

Sivu päivitetty: 2026-10-10 08:28 Suomen kesäaikaa (2026-10-10 05:28 UTC)