Etelä-Korean won, maanantaina, helmikuun 24. 2020, 23:30 Suomen aikaa (2020-02-24 21:30 UTC)

    Muutos, % HLPI
-⇄❘ Valuutta = KRW 1 KRW = 1 Päivä 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 Vuosi 3 Vuotta
Australian dollari803.2116310.001245+0.69+0.68+0.51-8.2628.014.7
Brasilian real276.9931970.003610+0.91+0.23-8.12-28.0211.810.8
Chilen peso1.5009010.666266+0.10+0.95-13.52-15.9029.022.9
Englannin punta1569.5952110.000637+0.57+3.63+7.11+10.16100.0100.0
Etelä-Afrikan randi80.3620540.012444+0.38+1.21+0.05-8.5443.441.5
Euro1316.0838210.000760+0.87+1.52+3.27+9.2348.471.7
Hongkongin dollari155.9517670.006412+0.66+3.70+8.51+6.67100.0100.0
Indonesian rupia0.08752611.425222-0.17+4.82+8.98+3.0898.399.0
Intian rupia16.9082780.059143+0.73+2.82+6.75-0.4278.665.4
Israelin sekeli353.5153470.002829+0.33+3.98+12.88+14.29100.0100.0
Japanin jeni10.9220470.091558+1.33+1.21+7.38+8.0958.872.3
Kanadan dollari915.1940000.001093+0.47+3.38+7.30+5.6093.785.7
Kiinan renminbi yuan172.8462480.005785+0.73+3.33+3.27+4.7491.585.1
Malesian ringgit287.7495850.003475-0.02+2.27+4.30+12.1480.091.6
Meksikon uusi peso63.5192550.015743-0.25+5.17+8.20+10.5491.892.9
Norjan kruunu129.8340890.007702+0.39+1.15-0.47-4.4632.319.7
Puolan zloty305.7645620.003270+0.47+1.46+4.07+9.4558.760.2
Ruotsin kruunu124.3723620.008040+0.82+1.57+3.45-1.2361.122.5
Saudi-Arabian rial324.0837770.003086+0.76+3.27+7.78+7.0896.597.9
Singaporen dollari867.5164870.001153+0.65+0.72+4.31+7.3278.286.8
Sveitsin frangi1240.7704770.000806+0.95+5.06+9.99+9.6988.191.3
Taiwanin uusi dollari39.9312720.025043+0.55+3.51+8.90+7.84100.0100.0
Tanskan kruunu176.0237740.005681+0.90+1.46+3.12+8.7345.469.8
Thaimaan baht38.3208270.026095+0.42-1.55+6.58+16.6869.383.1
Tsekin koruna52.2432450.019141+0.37+2.75+5.16+16.2079.285.8
Turkin liira197.7705140.005056+0.26-3.45-6.50-46.7128.726.4
Unkarin forintti3.8949810.256741+0.76+1.01-2.74+0.1724.016.1
Uuden-Seelannin dollari769.1032420.001300+0.77+1.86+0.51-5.9855.836.9
Yhdysvaltain dollari1215.4600000.000823+0.73+3.28+7.80+7.0996.497.8
Mainos
Välittäjä (vaaluutat, Bitcoin, indeksit, hyödykkeet)
Markets.com Avaa tili
ForexMart Avaa tili
Valuutta- ja CDF-kaupankäyntiin liityy merkittävä pääoman menetyksen riski

Sivu päivitetty: 2020-02-25 09:16 Suomen aikaa (2020-02-25 07:16 UTC)