Etelä-Korean won, lauantaina, toukokuun 30. 2020, 00:30 Suomen kesäaikaa (2020-05-29 21:30 UTC)

    Muutos, % HLPI
-⇄❘ Valuutta = KRW 1 KRW = 1 Päivä 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 Vuosi 3 Vuotta
Australian dollari823.9380800.001214+0.65+3.73-0.10-1.5195.160.2
Brasilian real230.5517350.004337-0.94-16.35-26.18-39.9325.218.6
Chilen peso1.5219750.657041+0.45+1.65-9.73-9.0635.828.3
Englannin punta1526.9462560.000655+0.64-2.64+1.52+5.5966.371.3
Etelä-Afrikan randi70.7891720.014126-0.33-10.93-13.81-18.8533.124.7
Euro1375.2653040.000727+0.95+2.77+3.63+9.24100.0100.0
Hongkongin dollari159.5369830.006268-0.01+2.22+5.00+10.1772.285.3
Indonesian rupia0.08449111.835534+0.50-1.41+2.03+0.2977.578.2
Intian rupia16.3663880.061101+0.22-3.25-4.09-5.9634.844.8
Israelin sekeli352.6039740.002836-0.07-0.23+7.07+11.0195.297.3
Japanin jeni11.5416990.086642+0.57+3.31+6.05+13.0886.893.5
Kanadan dollari898.3405350.001113+0.19-0.72+1.80+7.5263.971.7
Kiinan renminbi yuan173.2341800.005773+0.20-0.18+0.44+5.5756.866.8
Malesian ringgit284.4642420.003515+0.20-1.23+0.11+8.1348.478.6
Meksikon uusi peso55.9953100.017859+0.83-11.14-10.64-7.5049.047.8
Norjan kruunu127.6320230.007835+1.57-1.32-6.24-4.0764.651.2
Puolan zloty309.3391680.003233+0.51+0.29+0.04+3.0173.255.8
Ruotsin kruunu131.0713350.007629+1.50+4.17+4.90+2.02100.052.3
Saudi-Arabian rial329.2721230.003037-0.01+1.69+3.61+9.4868.983.8
Singaporen dollari875.7123740.001142+0.46+0.67+1.41+7.8189.496.3
Sveitsin frangi1285.3332340.000778+0.66+2.23+8.42+11.1591.495.1
Taiwanin uusi dollari41.2507590.024242+0.07+2.65+9.00+10.1584.587.9
Tanskan kruunu184.8008450.005411+1.08+3.65+3.99+9.14100.0100.0
Thaimaan baht38.8754450.025723+0.15+1.22+3.73+16.7168.588.9
Tsekin koruna51.0998930.019570+1.35-2.88-0.43+7.5554.959.4
Turkin liira181.0240620.005524-0.26-8.41-11.11-55.6723.313.8
Unkarin forintti3.9501260.253157+1.37+0.43-3.33-2.8455.941.5
Uuden-Seelannin dollari769.0064840.001300+0.35+1.26-0.88-3.0767.645.6
Yhdysvaltain dollari1236.9700000.000808-0.00+1.65+3.78+9.6669.684.1
Mainos
Välittäjä (vaaluutat, Bitcoin, indeksit, hyödykkeet)
Markets.com Avaa tili
ForexMart Avaa tili
Valuutta- ja CDF-kaupankäyntiin liityy merkittävä pääoman menetyksen riski

Sivu päivitetty: 2020-05-30 09:00 Suomen kesäaikaa (2020-05-30 06:00 UTC)