Etelä-Korean won, keskiviikkona, elokuun 21. 2019, 00:30 Suomen kesäaikaa (2019-08-20 21:30 UTC)

    Muutos, % HLPI
-⇄❘ Valuutta = KRW 1 KRW = 1 Päivä 3 kk 1 Vuosi 3 Vuotta 1 Vuosi 3 Vuotta
Australian dollari819.4671530.001220-0.22-0.08-0.02-3.6675.927.8
Brasilian real298.2063720.003353-1.23+0.90+4.38-14.7366.331.9
Chilen peso1.6965900.589418-0.65-0.77+1.08+0.2370.842.3
Englannin punta1461.1589880.000684-0.56-3.30+2.04+0.1536.552.0
Etelä-Afrikan randi78.6619520.012713-0.24-5.29+2.25-4.7852.133.1
Euro1338.2933810.000747-0.46+0.56+4.32+5.7172.683.7
Hongkongin dollari153.9929650.006494-0.27+1.40+7.47+6.8690.791.1
Indonesian rupia0.08463511.815427-0.53+3.09+9.49-0.2293.868.2
Intian rupia16.8555680.059328-0.68-1.41+4.77+1.4081.263.4
Israelin sekeli342.8195970.002917+0.33+3.78+11.24+14.7388.589.7
Japanin jeni11.3468290.088130-0.25+4.97+11.14+2.0088.790.7
Kanadan dollari906.2582060.001103-0.61+1.93+5.48+4.4786.978.3
Kiinan renminbi yuan171.0536940.005846-0.46-0.88+4.46+1.9980.372.4
Malesian ringgit288.8798010.003462-0.49+1.42+5.44+3.9092.995.8
Meksikon uusi peso61.0602780.016377-0.47-2.74+3.15+0.1281.074.0
Norjan kruunu134.2716310.007448-0.50-1.58+1.35-1.0758.836.1
Puolan zloty306.8939150.003258-0.45-0.71+3.05+4.4163.862.6
Ruotsin kruunu124.4659650.008034-0.69+0.66+1.88-6.6960.021.4
Saudi-Arabian rial322.0806300.003105-0.28+1.31+7.41+8.0090.593.6
Singaporen dollari871.7558240.001147-0.33+0.85+6.36+5.1390.291.8
Sveitsin frangi1232.3431020.000811-0.28+4.22+8.88+5.7983.087.1
Taiwanin uusi dollari38.5063170.025970-0.34+1.77+5.42+8.8287.791.5
Tanskan kruunu179.4362900.005573-0.49+0.63+4.37+5.5973.884.1
Thaimaan baht39.2170680.025499-0.09+5.04+14.43+19.7394.596.2
Tsekin koruna51.8788790.019276-0.53+0.53+4.00+10.3475.182.2
Turkin liira211.1745750.004735-2.27+7.78+14.17-58.7684.329.9
Unkarin forintti4.0884180.244593-0.97+0.26+3.20+0.4858.641.5
Uuden-Seelannin dollari774.5636200.001291-0.36-0.07+4.20-4.4467.437.5
Yhdysvaltain dollari1207.8700000.000828-0.28+1.32+7.39+8.0090.393.5
Mainos
Välittäjä (vaaluutat, Bitcoin, indeksit, hyödykkeet)
Markets.com Avaa tili
ForexMart Avaa tili
Valuutta- ja CDF-kaupankäyntiin liityy merkittävä pääoman menetyksen riski

Sivu päivitetty: 2019-08-21 02:10 Suomen kesäaikaa (2019-08-20 23:10 UTC)